Vyomesh Joshi nowym CEO 3D Systems

Vyomesh-JoshiW dniu 4 kwietnia 2016 zarząd 3D Systems mianował Vyomesh’a Joshi nowym prezesem oraz CEO 3D Systems. Joshi znany jest w branży poligraficznej dzięki swojej długoletniej karierze w firmie Hewlett-Packard oraz wizjonerskiemu przewodzeniu w zarządzie korporacji. Z wyksztłcenia inżynier elektryk, wyróżniony przez Fortune magazine biznesmen. Jako doświadczony i znany lider, od tej pory VJ zaangażowany będzie w rozwijanie i umacnianie pozycji rynkowej oraz dziedzictwa 3D Systems, przekształcanie działalności korporacji oraz w aktywny udział w rewolucyjnych zmianach zachodzących w niemalże każdej branży.

Pan Joshi przejmuje rolę prezesa i CEO, którą w okresie przejściowym po odejściu Aviego Reichentala obejmował Andy Johnson. Johnson kontynuować będzie karierę w 3D Systems jako wiceprezes oraz dyrektor ds. prawnych.

VJ słynie z bycia wpływowym liderem z dużym doświadczeniem w tworzeniu i zarządzaniu szerokim portfolio produktowym, jednocześnie dbając o wyniki sprzedażowe. Prowadząc biznes poligraficzny Hewlett-Packard wart 26 miliardów dolarów, VJ był odpowiedzialny za podwojenie zysków operacyjnych w okresie 11 lat.

„Jestem niezwykle podekscytowany przyszłością 3D Systems. Mamy ogromną szansę pomóc klientom właściwie wykorzystywać technologię przyrostową w dobie transformacji produkcji oraz rozpowszechniać ideę masowej personalizacji produktów”, powiedział VJ, prezes i CEO. „3D Systems posiada długą i bogatą historię pełną sukcesów, jest więc oczywiste, że musimy opracowywać nowe, innowacyjne produkty konkurencyjnej jakości oraz świadczyć usługi na profesjonalnym poziomie w celu prowadzenia biznesu w kierunku zrównoważonego wzrostu i zysków.”

„Mamy przyjemność ogłosić Vyomesh’a Joshi nowym prezesem i CEO 3D Systems”, powiedział Wally Loewenbaum, przewodniczący zarządu 3D Systems. „Jego znaczące udokumentowane doświadczenie we wzmacnianiu pozycji przedsiębiorstw opartych na technologiach oraz specjalizacja w zakresie rozwoju innowacyjnych produktów czynią go idealnym kandydatem na przywódcę naszej firmy w następnym okresie.”

Comments are disabled.