Technologie

Usługi druku 3d świadczymy we wszystkich dostępnych na rynku technologiach. Wykonujemy spersonalizowane prototypy, krótkie serie plastikowych i metalowych części oraz zróżnicowane modele na życzenie klienta.

STEREOLITOGRAFIA (SLA) – proces wykorzystujący zbiornik wypełniony płynną żywicą fotopolimerową do utwardzenia światłem ultrafioletowym warstwa po warstwie w celu stworzenia trwałego modelu trójwymiarowego.

SELEKTYWNE SPIEKANIE PROSZKÓW POLIMEROWYCH LASEREM (SLS) – proces, w którym laser o wysokiej mocy spaja proszki polimerowe warstwa po warstwie do momentu utworzenia gotowego prototypu oraz funkcjonalnych użytkowych części.

DRUK WIELOKOLOROWY (CJP) – proces wykorzystujący głowicę typową dla drukarek atramentowych, która rozprowadzając kolorowy tusz na powierzchni proszku gipsowego znajdującego się w komorze roboczej, spaja go w sposób selektywny, w efekcie tworząc w pełni kolorowe modele.

DRUK WIELOMATERIAŁOWY (MJP/MJM) – proces drukowania z warstw płynnych polimerów utwardzalnych światłem ultrafioletowym oraz z woskowego materiału podporowego, do tworzenia wysokiej jakości w pełni utwardzonych części plastikowych.

DRUK Z METALI (DMP/DMLS) – proces wykorzystujący laser o wysokiej mocy i precyzji do spieku sproszkowanych metali w celu stworzenia w pełni funkcjonalnych części metalowych z cienkich poziomych warstw metalu.

Comments are disabled.