Profesjonalne

 

Technologia CJP (proszkowy druk 3d)
[wpsc_products category_url_name=’technologia-cjp’]

Wielobarwne modele 3d wykonane szybko i profesjonalnie
Kolorowe drukarki 3d od 3D Systems są przystosowane do pracy w różnych warunkach, głównie w szkołach, instytucjach naukowych, biurach projektowych, pracowaniach architektonicznych oraz instytutach medycznych. Zastosowanie koloru w trójwymiarowym modelu jest idealnym sposobem na przekazanie pomysłu i koncepcji, co zdecydowanie ułatwia komunikację pomiędzy twórcą a odbiorcą. Dzięki łatwości użytkowania drukarek 3d z serii ProJet x60 w całym procesie możesz skupić się jedynie na tworzeniu nowych projektów. Ceny tych urządzeń również stają się coraz bardziej przystępne, w związku z czym twórcze działanie jest w zasięgu ręki.

Technologia SLA (stereolitografia)
[wpsc_products category_url_name=’technologia-sla-stereolitografia’]

Najlepsze odwzorowanie, najmocniejsze i najwyższej jakości części
Wielozadaniowe drukarki 3d pracujące w technologii SLA umożliwiają drukowanie w trzech konfiguracjach rozdzielczości. Szeroka gama zaawansowanych materiałów powoduje, że maszyny te sprawdzają się w różnego rodzaju przedsiębiorstwach produkcyjnych. Oryginalna technologia SLA zapewnia o maksymalizacji dokładności i oszczędności procesu. Systemy te przekraczają bariery stawiane przed urządzeniami frezującymi CNC czy formowania wtryskowego.

Technologia MJP (fotopolimerowe drukarki 3d)
[wpsc_products category_url_name=’technologia-mjm’]

Precyzyjność, wydajność, gotowe do użycia części oraz funkcjonalne prototypy
Dzięki drukarkom 3d od 3D Systems zyskujesz pełną kontrolę nad projektem produktu, procesem jego powstawania oraz obróbki. Drukuj w mgnieniu oka części gotowe do użytku. Drukarki MJM drukują w 3d plastikowe oraz wytrzymałe części użytkowe, które mogą być wykorzystywane do przeprowadzania testów nad ich formą czy też funkcjonalnością bez potrzeby wychodzenia z biura. Urządzenia z tej serii rewelacyjnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest precyzyjny wydruk 3D.

Technologia MJP (woskowe drukarki 3d)
[wpsc_products category_url_name=’technologia-mjm-drukarki-woskowe’]

Dokładne modele odlewnicze, wysoka produktywność i przepustowość
Woskowe drukarki 3d od 3D Systems zapewniają elastyczność wyboru spośród czterech trybów rozdzielczości dla masowej produkcji. Modele powstają z materiałów RealWax o parametrach standardowych wosków stosowanych w odlewnictwie. Procesy tych urządzeń zapewniają gładkość powierzchni oraz niezrównaną dokładność detali. Umożliwiają uruchomienie masowej zindywidualizowanej produkcji pierwotnych modeli do precyzyjnego odlewania niewielkich części, podzespołów elektrycznych, obiektów kolekcjonerskich czy biżuterii.

Technologia FFF (topienie filamentów)
[wpsc_products category_url_name=’technologia-fff’]

Łatwość w obsłudze, przystępność cenowa, mocne i kolorowe materiały
Drukarki 3d pracujące w najbardziej znanej technologii topienia filamentów to rozwiązanie dla szkół, biur projektowych oraz osób prywatnych. Kompaktowe i najprostsze w obsłudze urządzenie idealnie sprawdzi się w produkcji części o podstawowym stopniu skomplikowania geometrii. Trwałość materiałów ABS i PLA oraz ich dostępność w szerokiej gamie kolorów pozwalają na różnorodne wykorzystanie. Z drukarki FFF mogą korzystać zarówno starsze dzieci jak i pracownicy działów konstrukcyjnych czy projektowych.

Comments are disabled.