Produkcyjne

 

Technologia SLA (stereolitografia)
[wpsc_products category_url_name=’technologia-sla’]

Największe gabaryty modeli, najszybsza i najbardziej precyzyjna na rynku
Oryginalna technologia SLA dodatkowo wyposażona w najnowszą technologię PolyRay pozwalającą na nawet 10 razy szybszą produkcję od innych drukarek 3D tej samej klasy. Dowolność w wyborze zaawansowanych materiałów powoduje, że maszyny te sprawdzają się w różnego rodzaju przedsiębiorstwach produkcyjnych. Najbardziej zaawansowany system SLA zapewnia o maksymalizacji dokładności oraz oszczędności procesu, minimalizacji ilości odpadów oraz wysokim stopniu odzysku materiałów. Możliwość produkcji modeli o najbardziej złożonych geometriach oznacza, że drukarki od 3D Systems przekraczają bariery stawiane przed urządzeniami frezującymi CNC czy formowania wtryskowego.

Technologia SLS (spiekanie proszków poliamidowych)
[wpsc_products category_url_name=’technologia-sls-spiekanie-proszkow-poliamidowych’]

Wysoka jakość i funkcjonalność modeli, najbardziej ekonomiczna produkcja
Przełomowe drukarki 3d od 3D Systems pracujące w technologii SLS umożliwiają optymalizację procesów oraz kosztów w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Wielkość pola roboczego systemów pozwala na wytwarzanie wielu różnych części w jednym procesie druku. Dzięki wysokiemu zróżnicowaniu właściwości dostępnych materiałów, drukarki 3d SLS od 3D Systems spełniają specyficzne oczekiwania klienta. Najgładsze wykończenie powierzchni w tej technologii, ostrość krawędzi, wysoka rozdzielczość, najwyższy odzysk materiału budulcowego oraz higiena stanowiska pracy powodują, że wybór urządzenia 3D Systems spośród konkurencyjnych staje się prosty i oczywisty.

Technologia DMP (spiekanie proszków metalowych)
[wpsc_products category_url_name=’technologia-dmp-spiekanie-proszkow-metalowych’]

Bezpośredni druk 3d funkcjonalnych modeli metalowych
Opatentowany bezpośredni druk 3d w metalu to idealne rozwiązanie do najbardziej wymagających branż takich jak lotnictwo, kosmonautyka, obronność i medycyna. Linia Direct Metal obsługuje proszki o granulacji cząstek już od 5 mikronów, dzięki czemu umożliwia uzyskanie wysoce precyzyjnych metalowych części o najwyższym stopniu skomplikowania geometrii. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się w produkcji wkładek konformalnych, silników czy implantów dla indywidualnego pacjenta. Wyposażenie w postaci metalowej drukarki 3d od 3D Systems gwarantuje przewagę konkurencyjną na rynku oraz unikalność procesów.

Comments are disabled.