3D Lab logo

Drukarki 3D drukarki tworzywowe

Zapraszamy do odkrycia naszej szerokiej gamy innowacyjnych drukarek 3D do tworzyw. Dzięki różnorodnym technologiom oraz szerokiemu wachlarzowi materiałów budulcowych, które mogą sprostać najbardziej wymagającym aplikacjom, oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu.

DLP

Sprawdź ultraszybką metodę produkcji 3D opartą na technologii DLP umożliwiającą tworzenie najwyższej jakości modeli już nie w godziny, ale w minuty. Produkcja krótkoseryjna wytrzymałych komponentów przy zastosowaniu drukarek serii Figure 4 może wejść na wyższy poziom dzięki dostępowi ponad dwudziestu zróżnicowanych materiałów budulcowych, które różnią się nie tylko wytrzymałością mechaniczną ale także temperaturą, przeziernością, a także biokompatybilnością.

SLA

Technologia SLA to złoty standard druku 3D marki 3DSystems, która zapoczątkowała rewolucję technologiczną w tej dziedzinie. W tym zakresie oferujemy kompleksowe rozwiązanie ze zintegrowanym oprogramowaniem i materiałami dostosowanymi do osiągnięcia najwyższej jakości części. Technologia SLA zapewnia legendarną precyzję, powtarzalność i niezawodność drukarek 3D. Drukarki SLA pracują z szeroką gamą materiałów, występują w różnych rozmiarach i zróżnicowanym pułapie cenowym. Idealnie sprawdzają się nie tylko w prototypowaniu, ale także w produkcji części końcowych, wzorów odlewniczych, form, narzędzi, osprzętu i modeli medycznych.

SLS

Selektywne spiekanie laserowe (SLS) to technologia druku 3D oparta na proszku, która wykorzystuje laser do łączenia kolejnych warstw materiału budulcowego. Jedną z najważniejszych zalet SLS jest to, że jest to samonośna technologia wytwarzania przyrostowego. Oznacza to że produkt, który znajduje się w złożu proszku nie wymaga dodatkowych konstrukcji wsporczych. Dzięki temu SLS jest w stanie wytwarzać geometrie o złożonych strukturach wewnętrznych bez potrzeby usuwania podpór. Idealnie sprawdzi się przy wykonywaniu krótkich serii produkcyjnych tam gdzie zamawianie form nie ma uzasadnienia ekonomicznego. Mocny laser gwarantuje najwyższą dokładność części dedykowanych dla wielu branż przemysłu. W tym przy wykonywaniu elementów biokompatybilnych.

Druk tworzywowy z granulatu

Wielkoformatowy, szybkie, przemysłowe systemy produkcyjne wykorzystujące niedrogie, termoplastyczne surowce w formie granulatu. Druk 3D z użyciem tej formy materiału budulcowego zmniejsza koszty wydruków nawet dziesięciokrotnie przy nawet dziesięciokrotnie wyższych prędkościach w porównaniu do drukowania z klasycznego filamentu. Branże korzystające z technologii Titan obejmują odlewnictwo, motoryzację, przemysł lotniczy i obronny, produkty konsumenckie i wiele innych.

Skontaktuj się z ekspertem

Skorzystaj z konsultacji z ekspertem 3D LAB i znajdź sprzęt dopasowany do potrzeb Twojego biznesu