Pierwszy ProX DMP 320 w Polsce. Sprzedany!

Screen Shot 2017-04-27 at 11.59.51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miło nam poinformować, że pierwszy w Polsce ProX 320 został sprzedany i wkrótce stanie w powstającym zakładzie na zachodzie Polski.
Gratulujemy nabywcy i dziękujemy za zaufanie! 

Poniżej kilka słów o tej produkcyjnej maszynie:

System ProX DMP 320, opracowany na podstawie blisko pół miliona wydruków, oferuje krótki czas oczekiwania na wydruki w wymagających warunkach pracy w trybie 24/7. Drukarka pracuje w oparciu o wymienne moduły z materiałami oraz system recyklingu. Usprawniony proces druku urządzenia ProX 320 pozwala wyprodukować części o dowolnej geometrii oraz uniknąć etapu wykonywania prób i naprawiania błędów.

Najniższe stężenie O2 podczas procesu (25 ppm) zapewnia o wyjątkowej wytrzymałości części oraz wysokiej czystości chemicznej.

Wydajne zarządzanie materiałami oraz wspólne dodatkowe wyposażenie obniżają całkowite koszty prowadzenia działalności.

ProX DMP 320 jest łatwo skalowalny do dużej produkcji. Centralny serwer zarządza procesami druku, ustawieniami oraz utrzymaniem wydajności systemów w trybie 24/7. Wspólne zasoby, takie jak system chłodzący oraz recyklingu materiałów, podnoszą wydajność drukarek 3D.

Drukarka 3D z serii ProX posiada najbardziej elastyczne ustawienia kontroli parametrów druku spośród wszystkich urządzeń do druku 3D z metali, dostępnych na rynku. Te otwarte systemy oferują możliwość samodzielnego przystosowania ustawień oraz wykorzystania dowolnych proszków metali.

ProX DMP 320 oferuje wymienne moduły z materiałami, co pozwala na bardzo szybkie i ekonomiczne przezbrojenie maszyny lub uzupełnienie materiału.

Proces DMP od 3D Systems służy tworzeniu w pełni gęstych, czystych chemicznie, skomplikowanych, metalowych części z plików CAD. Odbywa się poprzez topienie proszku metalicznego wiązką lasera warstwa po warstwie, zapewniając najlepszą jakość części, precyzję i szczegółowość detali, a także powtarzalność.

Maszyny produkcyjne ProX DMP są sprawdzonym standardem w przemyśle.
Użytkownicy przedstawionych maszyn czerpią korzyści z wieloletniego doświadczenia lidera branży—3D Systems, oraz z porad i pomocy wyspecjalizowanego zespołu wsparcia.

ProX DMP 320 oferuje wymienne moduły z materiałami, co pozwala na bardzo szybkie i ekonomiczne przezbrojenie maszyny lub uzupełnienie materiału.

Komora robocza: 275x275x420mm

Dostępne materiały:

LaserFormTM Ti Gr. 1

LaserFormTM Ti Gr. 5

LaserFormTM Ti Gr. 23

LaserFormTM Ni718

LaserFormTM Stainless 316L

Grubość warstwy: 30 lub 60 μm

Powtarzalność: x=20 μm, y=20 μm, z=20 μm

Minimalna wielkość detalu: 100 μm

Minimalna grubość ścianki: 150 μm

Dokładność: minimum ± 0,1-0,2% przy ± 50 μm

Ładowanie materiału: ręczne

Zewnętrzny system recyklingu

Wymienny moduł z materiałem

Screen Shot 2017-04-27 at 11.53.49

Comments are disabled.