Nowy Hull w 3D Systems

W 3D Systems od zawsze głośno mówi się o nazwisku Hull – każdy z branży druku 3D wie, że Chuck Hull jest wynalazcą pierwszej z technologii przyrostowego wytwarzania, technologii SLA, oraz założycielem 3D Systems. Jednak od niedawna słysząc to nazwisko, wiedzmy, że nie za każdym razem chodzi o „ojca” druku 3D, ale może być mowa o tymczasowym Wiceprezesie ds. finansów, który 11-go listopada planowo obejmie stanowisko Dyrektora Finansowego, do tej pory zajmowanego przez Damona Gregoire’a (od przyszłego tygodnia zostanie on Wiceprezesem ds. fuzji i przejęć). Ted Hull nie jest w żaden sposób spokrewniony z Charlesem Hullem, ale już samym nazwiskiem zyskuje na popularności.

Na karierę Hulla składają się role zarządcy finansowego pełnione w wiodących firmach branży wysokich technologii – Cisco, Maxtor i IBM. Ostatnio Ted sprawował funkcje Dyrektora Finansowego w Fusion-io, dostawcy zaawansowanych rozwiązań pamięci flash, do chwili przejęcia tej firmy przez korporację SanDisk. Przedtem Hull był Wiceprezesem ds. Finansów w Cisco i Maxtor, a przez 17 lat rozwijał się w IBM.

„Czujemy się uprzywilejowani, że do naszych zasobów dołącza imponujące doświadczenie Teda Hulla w prowadzeniu biznesu i zarządzaniu finansami. Portfolio w integrowaniu, rozszerzaniu zasięgu oraz napędzaniu wzrostu przedsiębiorstw technologicznych będzie ogromnym atutem naszej firmy, tym bardziej, że obecnie przeprowadzamy kolejną fazę strategii rozwoju” stwierdził Avi Reichental. „Jesteśmy bardzo wdzięczni Damonowi za osiem lat wybitnego przywództwa finansowego w okresie dynamicznej ekspansji naszej firmy”.

Comments are disabled.