Instalacja ProJet® 7000 na UKSW z najbogatszą ofertą materiałów.

Miło nam poinformować, że UKSW zaopatrzył się u nas w dwie technologie druku 3D i tym samym stał się miejscem gdzie można skorzystać z najbogatszej palety materiałów dostępnych w technologii SLA w jednym miejscu. Gratulujemy!

 1. CJP  ProJet®660 Pro
  Najwyższej jakości zautomatyzowany system kolorowego druku 3D. Stanowi jedyny możliwy produkt dla użytkowników tworzących projekty, które cechuje wysoki stopień szczegółowości. Dzięki najszerszemu spektrum koloru w pełnej palecie CMYK, największemu obszarowi budowy, jak i najwyższej prędkości pracy ProJet® 660Pro jest idealnym rozwiązaniem dla inżynierii, edukacji, architektury, geodezji oraz branży rozrywkowej. Drukuje wyjątkowo duże modele w krótkim czasie. Produkuje realistyczne prototypy bez potrzeby ich malowania – a wszystko w trybie wysoce zautomatyzowanym. Bezpieczny i łatwy w obsłudze system ProJet® 660Pro stanowi całość kolorowego systemu 3D w jednej linii – a przez to stanowi idealne wyposażenie każdego biura czy szkoły.
 2. Najwyższy model SLA ProJet® 7000 HD
  Ta wielozadaniowa (crossover – łącząca wiele styli) drukarka pracująca w technologii SLA, która nawet najdrobniejsze szczegóły drukuje z niezwykłą dokładnością. ProJet 7000 HD wykonuje bardzo dokładne modele o gładkiej powierzchni, w wysokiej rozdzielczości w 3 trybach wydruku.

  Wyjątkowa oferta materiałów:
  – VisiJet SL Clear
  – Accura ABS Black
  – VisiJet SL Impact
  – VisiJet SL HiTemp

  Tabela materiałów ProJet 7000 UKSW

Comments are disabled.