Drukarki 3D Dystrybutor 3DSystems

Drukowanie w 3D to technologia coraz bardziej powszechna. Coraz więcej osób dostrzega zalety druku 3D, dzięki któremu można uzyskać wierne kopie rzeczywistych przedmiotów. Doceniając możliwości, jakie daje technologia 3D, zajmujemy się dystrybucją drukarek 3D, posiadając w swojej ofercie szeroki ich wybór.

Nasza oferta skupia się na sprzedaży drukarek 3D marki 3D Systems. Jest to wiodący, światowy producent drukarek 3D, które zyskały miano jednych z najlepszych na rynku. Firma ta specjalizuje się w technologii druku przestrzennego, oferując wysokiej jakości sprzęt zarówno do skanowania jak i do druku 3D. Jako bezpośredni dystrybutor drukarek 3D marki 3D Systems, gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie. Zapewniamy klientom dostawy urządzeń do druku 3D i skanowania 3D, oprogramowanie wspomagające przetwarzanie modeli i przygotowanie do druku 3D, dostawy materiałów eksploatacyjnych, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Urządzenia do drukowania 3D coraz częściej spotykają się z zainteresowaniem zarówno odbiorców prywatnych jaki i do zastosowań profesjonalnych oraz produkcyjnych..

Jako dystrybutor drukarek 3D Systems oferujemy Państwu szeroką ich ofertę. W stałej sprzedaży posiadamy drukarki 3D, pracujące w technologii:

  • CJP (drukarki proszkowe),
  • MJM (drukarki fotopolimerowe),
  • SLA (stereolitografia),
  • FTI (światłoutwardzalne żywice)
  • MJM (drukarki woskowe),
  • SLS (selektywne spiekanie laserem proszków poliamidowych)
  • DMP (selektywne spiekanie laserem proszków metalowych),

Nasza oferta stale się rozwija, gdyż gwarantujemy naszym klientom dostęp do najnowszych rozwiązań z zakresu druku 3D. Jako bezpośredni dystrybutor drukarek 3D zapewniamy wysoką jakość obsługi. Możecie Państwo liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie, które posiadamy nie tylko w zakresie sprzedaży drukarek 3D, ale również skanowania 3D i tworzeniu projektów do druku 3D.

Comments are disabled.