3DSystems wprowadza nową generację kolorowych drukarek 3D

Nowa seria ProJet x60 to urządzenia pracujące w technologii pełnokolorowego druku 3D – CJP (ColorJet Printing). Główne cechy charakterystyczne tej technologii to: druk modeli wielobarwnych o wysyconych kolorach (gama osiągalnych barw to ponad 90% palety Adobe Photoshop), najniższe koszty druku na rynku oraz wyjątkowo szybki czas budowy modeli.

Dzięki zaawansowanej technologii 3DSystems oferuje drukarki 3D najwyższej klasy. Są one nawet o 10 razy szybsze od urządzeń, jakie oferuje konkurencja. Dzięki temu prototypowanie 3D trwa krócej, a wykonane prototypy 3D są modelami spełniającymi wszystkie założenia projektowe. Technologia oferowane przez 3D Systems sprawdzi się zatem idealnie przy wykonywaniu każdego typu modeli, niezależnie od tego, czy będą one powstawać z zakresu architektury czy medycyny. Tutaj precyzja jest gwarantowana, a co najważniejsze, uzyskane modele są pełnokolorowe.

Drukarki z serii ProJet x60 od 3DSystems to najnowsze osiągnięcie technologiczne, dające nowe możliwości. To nie tylko szybkość i pełnia koloru, to również możliwość komunikowania się z drukarką za pomocą mobilnych urządzeń. 3D Systems dba o to, aby druk 3D był ekonomiczny, szybki i niezwykle łatwy do wykonania więcej >>>

Galeria zdjęć:

1

Comments are disabled.