3D Systems wynajmuje nowy obiekt produkcyjny w Południowej Karolinie

12.08.2014. 3D Systems ogłosiło podpisanie najmu na nowy obiekt produkcyjny o powierzchni blisko 20 000 m2 w Rock Hill, Południowej Karolinie, zwiększając swoje możliwości wytwórcze oraz dystrybucyjne w odpowiedzi na rosnący popyt na swoje drukarki 3D oraz materiały eksploatacyjne. Dołączenie nowego centrum produkcyjnego jest cześcią zapowiadanej wcześniej ekspansji firmy, która ma wynegerować setki nowych miejsc pracy w przyszłym czasie.

To przedsięwzięcie skonsoliduje oraz wzmocni całą bazę produkcyjną oraz dystrybucyjną w Rock Hill w obecnej sytuacji dynamicznie rozwijającej się oferty drukarek 3D i materiałów. Firma planuje także rozszerzyć swój dział badań i rozwoju oraz procesów inżynieryjnych wykorzystując zwalniającą się przestrzeń w obecnej głównej siedzibie.

Ostatnio 3D Systems otworzyło swoje centrum edukacyjne oraz innowacji 3D, zaprojektowane tak, aby móc prezentować zwiększający się zakres zastosowań tej pionierskiej, zaawansowanej technologii w branżach takich jak kosmiczna, motoryzacyjna, medyczna, edukacyjna oraz kształtujący się styl życia wykorzystujący druk 3D. To interaktywne centrum jest wizytówką całego portfolio produktów, narzędzi, rozwiązań 3D Systems oraz niekończących się możliwości, które stwarza dla swoich klientów, dystrybutorów oraz partnerów na całym świecie.

„Nasza kontynuacyjna ekspansja w Rock Hill podkreśla nasze zaangażowanie w lokalne wytwarzanie oraz demonstruje, że to, co zostało zaprojektowane lokalnie może być także lokalnie wyprodukowane” powiedział Avi Reichental, prezydent oraz dyrektor naczelny 3D Systems. „Ta inwestycja jest bezpośrednią odpowiedzią na rosnący popyt na nasze profesjonalne drukarki”.

Comments are disabled.